Стілець Ібіца (Кафе-2) алюм пластик зелений RAL 6018

- Під замовлення
- Код: 2-050048
Відправка з 08 травня 20261 395 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Стілець Ібіца стане відмінним доповненням інтер'єру в тих закладах, які оснащені літнім майданчиком. Крім того, він часто використовується туристами, які люблять відпочивати на природі.
Завдяки розкладній конструкції стілець Ібіца можна брати з собою в дорогу, він не займає багато місця, має металевий каркас і пластикову основу. Така вдала конструкція робить цю модель стільця стійкою і зручною для використання.
Внизу стільця є невеликі металеві перемички, які дозволяють йому стояти ще більш стійко.
Якщо стілець Ібіца скласти, то він практично не буде помітним. Така властивість робить його зручним при зберіганні.
Основні особливості:
- компактність і зручність транспортування;
- надійна складна конструкція;
- зносостійкість і простота в догляді;
- соковиті яскраві колірні рішення;
- доступна ціна.
Стілець Ібіца Алюм
Модифікація стільця Ібіца з каркасом кольору Алюм.
Правила догляду
Для догляду за стільцем Ібіца не потрібно прикладати особливих зусиль, адже металевий каркас і пластикову основу легко чистити за допомогою мокрої ганчірки і якісних засобів.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 5,2 кг кг |
| Висота виробу в складеному вигляді: | 890 мм |
| Висота виробу | 790 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 470 мм мм |
| Висота спинки | 350 мм мм |
| Глибина виробу | 470 мм |
| Глибина сидіння | 400 мм мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 6 шт. |
| Кол-во изделий на паллете: | 24 шт. |
| Максимальне навантаження на виріб: | 100 кг |
| Мoдель | Ібіца |
| Колір виробу: | Колір Зелений |
| Колір каркасу | Алюм |
| Ширина вироби | 450 мм |
| Ширина сидіння | 390 мм |
- Ціна: 1 395 ₴










