Стілець поворотний обідній Liara крем

- В наявності
- Код: 2-554031
3 043 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Поворотний стілець AMF Liara створений для користувачів, які цінують комфорт та сучасний дизайн. Ви можете розмістити на стільці Liara своїх гостей за столом, забезпечуючи винятковий комфорт під час вечері у родинному колі та друзів. Стілець також стане чудовим елементом вітальні або офісу, створивши простір для релаксації та відпочинку після напруженого дня. Модель добре підійде як для обідньої зони, вітальні, дитячої кімнати, так і для кафе, ресторану чи офісу. Поворотний стілець AMF Liara так само ідеально доповнить спальню, приносячи у ваш інтер'єр свою неповторну чарівність.
Правила догляду
Стільці необхідно розміщувати в сухих приміщеннях, що провітрюються (при температурі повітря від +5°C до +25°C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Стільці потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально тривалого збереження початкового виду стільців, необхідно берегти їх від попадання прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, тому що через це їх колір може потьмяніти і змінити структуру поверхні. М'які стільці довше збережуть привабливий вигляд, якщо ви регулярно чистите їх оббивку пилотягом. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 4,3 кг кг |
| Висота виробу | 850 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 440 мм мм |
| Висота спинки | 430 мм мм |
| Габарити гофрофарби: | Ш780*Г650*В550 мм |
| Глибина виробу | 590 мм |
| Глибина сидіння | 420 мм мм |
| Додатково | Поворотний механізм на 360 градусів |
| Каркас | Сталь |
| Кількість виробів у пакованні: | 4 шт |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Тканина |
| Мoдель | Liara |
| Модифікація виробу: | Стілець поворотний Liara 360 градусів |
| Об'єм упаковки: | 0,28 м3 |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Колір Кремовий |
| Ширина вироби | 500 мм |
| Ширина сидіння | 500 мм |
- Ціна: 3 043 ₴











