Вішалка настінна (480х1000х32) венге

- Під замовлення
- Код: 2-212025
Відправка з 09 травня 20261 162 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Настінна вішалка AMF призначена для розміщення одягу, парасольок, сумок та інших аксесуарів. Виготовлена з ДСП товщиною 18 мм. На вішалці є 3 металевих гачка. Виріб кріпиться до стіни, не займає багато місця і підійде абсолютно для будь-якого передпокою. Настінна вішалка AMF допоможе Вам підтримати порядок у вашому передпокої.
ДСП
ДСП - деревно-стружкова плита один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, має низку переваг таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи та деформації. Як відомо ДСП виготовляють зі стружки й тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення при високій температурі. Її можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів. Найсучаснішим видом цього матеріалу є ламінована ДСП (ЛДСП), саме вона використовується при виготовленні меблів AMF.


Правила догляду
За меблями з ДСП потрібен певний догляд і тому рекомендується при збиранні не використовувати поліролі та інші засоби, якщо на них немає позначки для ДСП, кращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка в кінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або діри, то можливе набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і звичайно по можливості не наражати меблі та вироби з ДСП різкому перепаду температури, впливу вологи і потрапляння прямих сонячних променів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 5,5 кг кг |
| Висота виробу | 1000 мм мм |
| Глибина виробу | 32 мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Кількість гачків для одягу: | 3 шт |
| Колекція: | Вішалка настінна |
| Матеріал конструкції | ДСП |
| Колір виробу: | ДСП-Венге |
| Ширина вироби | 480 мм |
- Ціна: 1 162 ₴









