Крісло Бридж хром Дизайн Україна №5

- Під замовлення
- Код: 2-027077
Відправка з 08 травня 20265 069 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Міцне, надійне крісло для адміністраторів, менеджерів, бухгалтерів та інших офісних співробітників відрізняється цікавим дизайном і неймовірною зручністю. Висока спинка ергономічної форми, яка регулюється по висоті і куту нахилу, забезпечує безпечне положення хребта сидячої людини. Вона знімає напругу в поперековому відділі, дозволяючи проводити на робочому місці вісім і більше годин. М'яке сидіння має скошений передній край, який створений для того, щоб ноги власника крісла не перебували в піднесеному стані. Така форма сидіння не пережимає кровоносні судини на ногах, є абсолютно безпечною для вашого здоров'я. Відмінною особливістю крісла є незалежне регулювання кута нахилу сидіння, що дозволяє краще адаптуватися до ергономіки людини, що сидить в ньому. Крісло укомплектовано зручними широкими підлокітниками з міцного пластику. Вони дбайливо підтримують лікті, знімаючи напругу з ліктьових суглобів. База крісла виконана з поліаміду, який відрізняється надійністю
Крісло Бридж Принт Україна
Дана модифікація крісла Бридж виготовлена ??з міцних високоякісних металевих хромованих елементів і механізмом гойдання MultiFix. Крісло має орнамент української тематики.
Механізм
| Механізм гойдання "Multi Fix" обладнаний незалежним регулюванням кута нахилу сидіння і спинки, що надає йому велику перевагу перед стандартними механізмами типу фристайл. Також в кріслах з таким механізмом використовується регулювання спинки по висоті. |
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від + 5 ° C до + 25 ° C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як через це їх колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу і крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви будете регулярно чистити її пилососом. Плями чистите негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 14,1 кг кг |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 1100 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 880 мм |
| Висота підлокітників від сидіння: | 220-290 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 420 мм |
| Висота спинки | 500-590 мм мм |
| Глибина виробу | 530 мм |
| Глибина сидіння | 450 мм мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете: | 12 шт. |
| Хрестовина | Хромована |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Дизайн |
| Механізм гойдання | MF (Multi Fix) |
| Мoдель | Бридж Дизайн |
| Модифікація виробу: | Крісло Бридж Принт Україна |
| Підлокітники | Хром із м'якими накладками |
| Колір оббивки | Дизайн Україна 5 |
| Ширина вироби | 610 мм |
| Ширина сидіння | 480 мм |
- Ціна: 5 069 ₴


