Крісло Поло 50/АМФ-5 Дизайн Україна №1

- Під замовлення
- Код: 2-241648
Відправка з 09 травня 20263 099 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Поло виділяється із загальної маси крісел з м'якою оббивкою і колірною різноманітністю. Завдяки широкому колірному ряду крісла Поло часто використовуються в модних офісах, робочих просторах і навіть барах.
Поверхня крісел виконана з м'якого і комфортного матеріалу, приємного на дотик.
Зручні підлокітники забезпечують підвищений рівень комфортності при роботі.
Крісло Поло Принт Україна АМФ-5
Дана модифікація крісла Поло виготовлена ??з міцних високоякісних пластикових елементів з підлокітниками АМФ-5 і механізмом гойдання Перманент-Контакт. Крісло має орнамент української тематики.
Механізм
| Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дозволяє не просто з'єднати сидіння і спинку, а й регулювати кут нахилу, висоту спинки, а також глибину посадки. Даний механізм є найпоширенішим і простим, який забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фіксуючого гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найбільш зручне положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований позаду спинки, дозволяє підняти або опустити спинку, під сидінням знаходиться третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння. Таким чином перманент-контакт - це механізм регулювання, який дозволяє гнучко налаштувати навіть недороге крісло для довгої і плідної роботи. |
Правила догляду
Для догляду настійно рекомендується використовувати суху чистку або пилосос. Намагайтеся запобігати попаданню вологи.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 10,5 кг кг |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 1060 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 930 мм |
| Висота підлокітників від сидіння: | 180 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 540 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 410 мм |
| Висота спинки | 550-600 мм мм |
| Глибина виробу | 580 мм |
| Глибина сидіння | 440 мм мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете: | 18 шт. |
| Хрестовина | Пластикова |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Дизайн |
| Механізм гойдання | Перманент-контакт |
| Мoдель | Поло Дизайн |
| Модифікація виробу: | Крісло Поло Принт Україна АФ-5 |
| Підлокітники | Пластикові |
| Колір оббивки | Дизайн Україна 1 |
| Ширина вироби | 580 мм |
| Ширина сидіння | 460 мм |
- Ціна: 3 099 ₴


