Крісло Фрідом Хром ANYFIX Неаполь N-20

- В наявності
- Код: 2-291906
7 299 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Крісло AMF Фрідом - стильне, компактне офісне крісло, яке підійде для обладнання офісу або домашнього кабінету. Хромовані елементи і будь-який з доступних кольорів оббивки, з анатомічно вигнутою спинкою відмінно впишеться в сучасний хай-тек інтер'єр. Цікавий хід використовується в даній моделі, сидіння і висока спинка ніби плавно перетікають одна в одну. Хрестовина і підлокітники виконані з хромованого металу, сидіння і спинка м'які з оббивкою з екошкіри. Зручний механізм дозволить вам налаштувати не тільки висоту сидіння, але і ступінь коливання або зафіксувати будь-який зручне становище, за умови використання модифікації з механізмом Anyfix.
Механізм
| Механізм гойдання "AnyFix" дозволяє не тільки вільно розгойдуватися вперед-назад, але і зафіксувати будь проміжне положення. AnyFix має регулювання висоти сидіння, щоб підлаштувати крісло під ріст сидячого, а також регулювання жорсткості і амплітуди коливання, щоб урівняти їх з його вагою. Це два самостійних важеля, в призначенні яких легко розібратися навіть новачкові. Гойдання з використанням механізму AnyFix дозволяє зняти денне статичне навантаження з хребта і швидко повернути робочий стан, досяжний після кількох хвилин такої легкої релаксації. Механізм AnyFix зараз дуже популярний, так як його ціну можна порівняти з ціною механізму Tilt, а переваг значно більше. Купуючи крісло з механізмом "AnyFix" Ви отримуєте комфорт і задоволення від проведення часу на робочому місці. |
Шкірозамінник Неаполь
![]() Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛ Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах. Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики: - міцність до механічного та ультрафіолетового впливу; - еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм; - технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню; - шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона; - матеріал можна мити мильним розчином або протирати. Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від + 5° C до + 25° C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як через це їх колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу і крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви будете регулярно чистити її пилососом. Плями чистите негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 1230 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1150 мм |
| Висота підлокітників від сидіння: | 230 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 510 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 430 мм |
| Висота спинки | 730 мм мм |
| Глибина виробу | 660 мм |
| Глибина сидіння | 460 мм мм |
| Діаметр хрестовини: | 700 мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете: | 6 шт. |
| Колекція: | Slim |
| Хрестовина | Хромована |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Шкірзамінник Неаполь |
| Механізм гойдання | AnyFix |
| Мoдель | Фрідом |
| Модифікація виробу: | Крісло Фрідом Хром AnyFix |
| Підлокітники | Хромовані |
| Колір оббивки | Неаполь-20 |
| Ширина вироби | 590 мм |
| Ширина сидіння | 500 мм |
- Ціна: 7 299 ₴












