Стілець складаний Knox пластик чорний

- В наявності
- Код: 2-555363
1 099 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Стілець складаний AMF Knox - відмінна модель садових меблів, яку можна використовувати на будь-якому відпочинку, вдома або на дачі, просто природі. Модель має невелику вагу, стійкий металевий каркас і сидіння зі спинкою з міцного пластику. Швидка збірка і стійкість будуть оцінені усіма користувачами. Зручно зберігати в складеному вигляді, є ручка для перенесення в спинці. Стілець можна використовувати в приміщеннях, на ніжках є захист від подряпин підлоги.
- розмір у розкладеному вигляді: 520*480*850 мм;
- розмір у складеному вигляді: 160*480*1080 мм;
- сидіння: дутий пластик, товщина 40 мм;
- спинка: дутий пластик, товщина 30 мм;
- каркас: сталева труба діаметром 25 мм, товщина труби 1 мм.
Правила догляду
Виробу потрібен мінімальний догляд - суха і волога обробка. Можна використовувати мильні розчини або миючі засоби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 4 кг кг |
| Висота виробу в складеному вигляді: | 1080 мм |
| Висота виробу | 850 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 420 мм мм |
| Висота спинки | 510 мм мм |
| Габарити гофрофарби: | Ш1100*Г480*В250 мм |
| Глибина виробу | 520 мм |
| Глибина сидіння | 380 мм мм |
| Каркас | Сталь |
| Кількість виробів у пакованні: | 4 шт |
| Колекція: | Smart (сезонні меблі) |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Пластик |
| Мoдель | Knox |
| Об'єм упаковки: | 0,13 м3 |
| Колір каркасу | Сірий |
| Колір оббивки | Колір Чорний |
| Ширина вироби | 480 мм |
| Ширина сидіння | 400 мм |
- Ціна: 1 099 ₴











