Стілець Корсика алюм пластик червоний

- Під замовлення
- Код: 2-050053
Відправка з 09 травня 20261 498 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Стілець Корсика - відмінне рішення для літніх майданчиків кафе або барів біля бассейну. Спинка і сидіння являють собою пружний моноблок, який має властивість амортизувати, підтримуючи вашу спину під час руху вперед-назад. Завдяки застосуванню високоміцного пластику з додаванням УФЧ-протекторів, стілець Корсика може довгий час перебувати на відкритому повітрі і є дуже зносостійким і легким в догляді. Він не боїться води, не вицвітає і добре переносить легкі механічні впливи. Ігриві вигини сидіння підкреслять оригінальність дизайну і сучасний характер стільця. В основі лежить міцний металевий каркас, не характерний для пластикових меблів, що робить цей стілець ще більш надійним і стійким. Ця модель стільця гармонійно поєднує в собі легкість, практичність і комфорт. Ви гарантовано залишитеся задоволені своїм вибором!
Основні особливості:
- спинка і сидіння - зручний амортизуючий пластиковий моноблок;
- до складу пластику доданий УФЧ-протектор, що значно підвищує зносостійкість виробу;
- простота в догляді;
- легкість і компактність;
- соковиті яскраві колірні рішення;
- доступна ціна.
Стілець Корсика Пластик
Модифікація стільця Корсика з каркасом кольору Алюм. Моноблок стільця виготовлений із пластику.
Правила догляду
Стільці необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від + 5 ° C до + 25 ° C і відносній вологості повітря від 30 % до 70 %). Стільці потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально довгого збереження первісного вигляду стільців, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як через це колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Чистіть забруднену оббивку тільки спеціальними засобами для догляду за виробами зі шкірозамінника. Хромований каркас можна протирати м'якою тканиною з використанням засобу для миття посуду. Змочіть тканину і натирайте хромовані частини до блиску.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 4 кг кг |
| Висота виробу | 760 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 460 мм мм |
| Висота спинки | 300 мм мм |
| Глибина виробу | 550 мм |
| Глибина сидіння | 450 мм мм |
| Кол-во изделий на паллете: | 24 шт. |
| Максимальне навантаження на виріб: | 100 кг |
| Мoдель | Корсика |
| Модифікація виробу: | Стілець Корсика Пластик |
| Колір каркасу | Алюм |
| Колір оббивки | Колір Червоний |
| Ширина вироби | 470 мм |
| Ширина сидіння | 420 мм |
| Штабельованість: | по 4 шт. |
- Ціна: 1 498 ₴










