Крісло Rumba-RC хром Софт Неаполь N-20

- Під замовлення
- Код: 2-230505
Відправка з 09 травня 20263 828 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Справжнім помічником офісної роботи стане комп'ютерне крісло AMF Rumba-RC. Витонченість ліній і зручність експлуатації обов'язково припаде до смаку власнику. Конструкція розроблена спеціально для тривалого використання за робочим столом. Спинка виконана з урахуванням повтору вигинів спини, а металеві підлокітники мають дерев'яні планки, які не охолоджуватимуть руки. Регулювання по висоті є додатковою перевагою, тому крісло AMF Rumba-RC підійде будь-якій людині, незважаючи на відмінності у рості. Колісний механізм дозволить розвернутися на 360° і легко від'їхати від столу, доїхати до предметів офісної техніки, розташованої неподалік.
Механізм
| Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас. |
Шкірозамінник Неаполь
![]() Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛ Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах. Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики: - міцність до механічного та ультрафіолетового впливу; - еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм; - технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню; - шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона; - матеріал можна мити мильним розчином або протирати. Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих приміщеннях, що провітрюються (при температурі повітря від +5°C до +25°C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Крісла потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально тривалого збереження первинного виду крісел, необхідно берегти їх від попадання прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, тому що через це їх колірможе потьмяніти та зміниться структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу та крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. М'яка оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чистити оббивку пилососом. Пляму чистіть негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий каркас слід протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плямні жири або дрібні, трохи помітні подряпини можна відполірувати засобами для фарбованого металу.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 10,3 кг кг |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 990 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 860 мм |
| Висота підлокітників від сидіння: | 220 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 530 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота спинки | 450 мм мм |
| Габарити гофрофарби: | Ш595*Г525*В600 мм |
| Глибина виробу | 590 мм |
| Глибина сидіння | 430 мм мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете: | 12 шт. |
| Хрестовина | Хромована |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Шкірзамінник Неаполь |
| Механізм гойдання | Tilt |
| Мoдель | Rumba-RC |
| Модифікація виробу: | Крісло Rumba-RC Хром Софт |
| Об'єм упаковки: | 0,18 м3 |
| Підлокітники | Хром із м'якими накладками |
| Колір оббивки | Неаполь-20 |
| Ширина вироби | 550 мм |
| Ширина сидіння | 460 мм |
- Ціна: 3 828 ₴










