Крісло Нілон Anyfix Сідней-05

- Під замовлення
- Код: 2-222898
Відправка з 08 травня 20267 369 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Крісло AMF Нілон - новинка в лінійці офісних крісел з оббивкою з тканини. Хрестовина і підлокітники виконані з високоякісного пластику. Підлокітники мають тканинні накладки в тон оббивки. Крісло оснащене механізмом гойдання Tilt з фіксацією в одному положенні. Висока спинка, оббивка з тканини і широкі зручні підлокітники забезпечать комфортне перебування у виробі протягом усього робочого дня, а також в моменти відпочинку. Крісло AMF Нілон - прекрасний варіант у співвідношенні ціна - якість.
Механізм
| Механізм гойдання "AnyFix" дозволяє не тільки вільно розгойдуватися вперед-назад, але і зафіксувати будь проміжне положення. AnyFix має регулювання висоти сидіння, щоб підлаштувати крісло під ріст сидячого, а також регулювання жорсткості і амплітуди коливання, щоб урівняти їх з його вагою. Це два самостійних важеля, в призначенні яких легко розібратися навіть новачкові. Гойдання з використанням механізму AnyFix дозволяє зняти денне статичне навантаження з хребта і швидко повернути робочий стан, досяжний після кількох хвилин такої легкої релаксації. Механізм AnyFix зараз дуже популярний, так як його ціну можна порівняти з ціною механізму Tilt, а переваг значно більше. Купуючи крісло з механізмом "AnyFix" Ви отримуєте комфорт і задоволення від проведення часу на робочому місці. |
Тканина Сідней
Тканина Сідней виробляється з використанням натурального волокна, яке робить матеріал екологічно безпечним і гіпоалергенним. Має підвищену міцність, пожежо- та зносостійкість, не схильна до витягування і деформації, добре переносить тривалу експлуатацію, розрахована на 35000 циклів. Класичний вид даної оббивної тканини: м'якість, легка ворсистість, забарвлення від яскравого до пастельного, роблять цю тканину дуже популярною. Меблі, виготовлені з використанням тканини Сідней, набувають оригінальний і привабливий вигляд, такі меблі стануть родзинкою в будь-якому інтер'єрі. Тканина Сідней не розрахована на часте вологе чищення, переважно чистити її потрібно щіткою або пилососом, при гострій необхідності можна замити забруднення теплим мильним розчином.
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від + 5° C до + 25° C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як через це їх колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви будете регулярно чистити її пилососом. Плями чистите негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, яка вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 23 кг кг |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 1230 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1160 мм |
| Висота підлокітників від сидіння: | 180 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 510 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 440 мм |
| Висота спинки | 750 мм мм |
| Глибина виробу | 720 мм |
| Глибина сидіння | 490 мм мм |
| Діаметр хрестовини: | 700 мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете: | 6 шт. |
| Хрестовина | Пластикова |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Тканина Сідней |
| Механізм гойдання | AnyFix |
| Мoдель | Нілон |
| Модифікація виробу: | Крісло Нілон PL AnyFix Чорний |
| Об'єм упаковки: | 0,31 м3 |
| Підлокітники | Пластик із м'якими накладками |
| Колір оббивки | Сідней-05 |
| Ширина вироби | 610 мм |
| Ширина сидіння | 490 мм |
- Ціна: 7 369 ₴










