Стілець Cooper пластик чорний

- В наявності
- Код: 2-555377
948 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець AMF Cooper - стильна модель, лаконічно доповнить інтер'єр кімнати, дозволить організувати місце для їжі та відпочинку на кухні, у вітальні, на балконі або лоджії, на літній терасі ресторану або у власній альтанці. Виготовлений з високоміцного пластику. Матеріал стійкий до вигоряння та вологи. Простий догляд та легкість – головні переваги цієї моделі. Стілець AMF Cooper - практичний вибір для сучасних людей.
Правила догляду
Виробу потрібен мінімальний догляд - суха та волога обробка. Можна використовувати мильні розчини чи миючі засоби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 3,2 кг кг |
| Висота виробу | 780 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 430 мм мм |
| Висота спинки | 370 мм мм |
| Габарити гофрофарби: | Ш960*Г670*В480 мм |
| Глибина виробу | 510 мм |
| Глибина сидіння | 390 мм мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 4 шт |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Пластик |
| Мoдель | Cooper |
| Об'єм упаковки: | 0,31 м3 |
| Колір оббивки | Колір Чорний |
| Ширина вироби | 450 мм |
| Ширина сидіння | 380 мм |
| Штабельованість: | по 4 шт. |
- Ціна: 948 ₴




