Стілець Цезар хром Неаполь N-04

- Під замовлення
- Код: 2-050643
Відправка з 08 травня 20261 299 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець AMF Цезар для кухонь, кафе і барів послужить вам не один рік і перетворить нудне приміщення, адже дизайн стільця простий, але в той же час має свою індивідуальність. Каркас металевий не тільки витримає навантаження, але і послужить вам дуже довго. Сидіння широке і м'яке. Варіанти забарвлень оббивок завжди можна підібрати індивідуально з широко представленого асортименту, таким чином у вас є можливість підкреслити загальний інтер'єр приміщення. Спинка висока, дозволить прийняти найбільш зручну позу і насолодитися спілкуванням і їжею.
Стілець Цезар Хром
Модифікація стільця Цезар з каркасом кольору Хром.
Шкірозамінник Неаполь
![]() Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛ Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах. Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики: - міцність до механічного та ультрафіолетового впливу; - еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм; - технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню; - шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона; - матеріал можна мити мильним розчином або протирати. Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
Правила догляду
Очищуються стільці і каркаси Цезар дуже легко, протираються вологою серветкою з миючими засобами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 4,4 кг кг |
| Висота виробу | 940 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 470 мм мм |
| Висота спинки | 460 мм мм |
| Глибина виробу | 500 мм |
| Глибина сидіння | 440 мм мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете: | 24 шт. |
| Максимальне навантаження на виріб: | 150 кг |
| Материал обивки: | Шкірзамінник Неаполь |
| Мoдель | Цезар |
| Модифікація виробу: | Стілець Цезар Хром |
| Колір каркасу | Хром |
| Колір оббивки | Неаполь-04 |
| Ширина вироби | 450 мм |
| Ширина сидіння | 420 мм |
- Ціна: 1 299 ₴









