База для стола Афіна алюм (Н720 мм) 400*400 з регульованими ніжками

- Під замовлення
- Код: 2-060205
Відправка з 08 травня 20262 448 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
База Афіна подвійна виконана зі сталі, має стильний зовнішній вигляд. Відмінно доповнить будь-яке приміщення кафе, бару, ресторану. Також, гармонійно впишеться в мінімалістичний, сучасний інтер'єр. База розрахована на установку як прямокутної, так і овальної стільниці.
Конструкція має зручне розташування, яке дозволяє комфортно розміститися за столом, без упору в ноги або коліна ніжок бази. Матеріал виготовлення робить базу не вибагливою до відходу, міцною і зносостійкою. Її експлуатація цілком допустима на вулиці, з усіма наслідками, що випливають ризиками атмосферного і механічного впливу.
Прямокутна нога-опора має регульовані ніжки, які дозволяють з легкістю нівелювати всі нерівності підлоги. Конструкція не розкладна. Опора спеціально зроблена більш важкою під листом основи. Це дозволяє значно підвищити надійність бази, її стійкість.
База Афіна Одинарна Україна
Трубка опора 100 * 100 мм з товщиною стінки 3 мм.
Верхня основа під стільницю ширина і глибина 380 * 380 мм.
Правила догляду
Металевий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 8 кг кг |
| Висота виробу | 720 мм мм |
| Глибина виробу | 400 мм |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Мoдель | База Афіна |
| Модифікація виробу: | База Афіна Одинарна Україна |
| Рекомендований мін. розмір стільниці: | 600*600 мм |
| Тип конструкції | Суцільнозварна |
| Тип ніжок: | Ніжки регульовані |
| Тип розміщення | Пересувна |
| Форма виробу | Квадратна |
| Форма основи | Квадратне |
| Колір каркасу | Алюм |
| Ширина вироби | 400 мм |
- Ціна: 2 448 ₴


