Стілець Велес хром Неаполь N-16

- Під замовлення
- Код: 2-267509
Відправка з 08 травня 20261 199 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Стілець AMF Велес - для кабаре і дому, стійкий, надійний, з оригінально оформленою спинкою. Каркас з міцного металу, забезпечить вас і гостей комфортом і затишком, дає можливість використовувати як в приміщенні, так і на відкритих ділянках, стійкий до корозії. Дана модель компактна і підійде для невеликих приміщень. Кругле м'яке сидіння, колір оббивки можна підібрати в тон інтер'єру, крім того піддається швидкому і легкому прибиранню, не вимагає спеціальних засобів по догляду. На ніжках є спеціальне покриття для захисту підлоги від подряпин.
Стілець Велес Хром
Модифікація стільця Велес з каркасом кольору Хром.
Шкірозамінник Неаполь
![]() Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛ Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах. Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики: - міцність до механічного та ультрафіолетового впливу; - еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм; - технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню; - шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона; - матеріал можна мити мильним розчином або протирати. Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
Правила догляду
Стільці необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від + 5° C до + 25° C і відносній вологості повітря від 30 % до 70 %). Стільці потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально довгого збереження первісного вигляду стільців, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як через це колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Чистіть забруднену оббивку тільки спеціальними засобами для догляду за виробами зі шкірозамінника. Хромований каркас можна протирати м'якою тканиною з використанням засобу для миття посуду. Змочіть тканину і натирайте хромовані частини до блиску.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Велес |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 4 кг кг |
| Висота виробу | 830 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 460 мм мм |
| Висота спинки | 410 мм мм |
| Глибина виробу | 500 мм |
| Глибина сидіння | 400 мм мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете: | 24 шт. |
| Максимальне навантаження на виріб: | 150 кг |
| Материал обивки: | Шкірзамінник Неаполь |
| Мoдель | Велес |
| Модифікація виробу: | Стілець Велос Хром |
| Колір каркасу | Хром |
| Колір оббивки | Неаполь-16 |
| Ширина вироби | 400 мм |
| Ширина сидіння | 400 мм |
- Ціна: 1 199 ₴












