Крісло Frankie тканина чорна

- Під замовлення
- Код: 2-555609
Відправка з 08 травня 20266 999 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Крісло для керівника AMF Frankie – це стильне, комфортне та надійне рішення для вашого офісу або для домашнього кабінету. Незалежно від того, скільки часу ви проводите за комп'ютером, це крісло забезпечить вам надійну підтримку та зручність протягом усього дня. Крісло AMF Frankie представлене у трьох кольорах: сірому, коричневому та чорному. Модель має класичний дизайн, характерний для крісла керівника. Крісло оснащене механізмом гойдання AnyFix, що дозволяє розслабитись у перерві від роботи, надаючи можливість відпочити та знову набратися енергії. Підлокітники крісла не регулюються, але забезпечують зручну опору рук завдяки м'яким накладкам. Це надає додатковий комфорт під час роботи чи відпочинку. Тканинна зносостійка оббивка цієї моделі гарантує легкість у догляді та тривалий термін служби.
Механізм
| Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас. |
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих приміщеннях, що провітрюються (при температурі повітря від +5°C до +25°C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Крісла потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально тривалого збереження первинного виду крісел, необхідно берегти їх від попадання прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, тому що через це їх колірможе потьмяніти та зміниться структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу та крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. М'яка оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чистити оббивку пилососом. Пляму чистіть негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий каркас слід протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плямні жири або дрібні, трохи помітні подряпини можна відполірувати засобами для фарбованого металу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 16,5 кг кг |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 1260 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1160 мм |
| Глибина виробу | 710 мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Хрестовина | Хромована |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Тканина |
| Механізм гойдання | Tilt |
| Мoдель | Frankie |
| Об'єм упаковки: | 0,24 м3 |
| Ролики: | PU-ролики |
| Колір оббивки | Колір Чорний |
| Ширина вироби | 610 мм |
- Ціна: 6 999 ₴







