Стілець Alphabet F black / olive

- В наявності
- Код: 2-545714
2 999 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Стілець AMF Alphabet F, виконаний в глибокому оливковому кольорі, підійде для оформлення барів і пабів, а так само для домашньої обстановки в стилі арт-деко. Каркас стільця виготовлений з високоміцної сталі і покритий порошковою фарбою. На каркасі присутні додаткові поперечини, які надають конструкції додаткову стійкість і запобігають розхитуванню. Ноги можна зручно розмістити на підставці для ніг. Оксамитова поверхня оббивки стільця забезпечить відмінні тактильні відчуття під час перебування на стільці. У контрастному поєднанні з пастельними або світлими відтінками стін, дана модель буде мати особливо шикарний вид, і ваше приміщення заграє новими дивовижними фарбами. Компаньйонами для оформлення інтер'єру для стільців AMF Alphabet F можуть стати: стільці Alphabet G, стільці Alphabet H і стільці Alphabet I.
Правила догляду
Стільці необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від + 5° C до + 25° C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Стільці потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально довгого збереження первісного вигляду стільців, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як через це їх колір може стати тьмяним і змінитися структура поверхні. М'які стільці довше збережуть привабливий вигляд, якщо ви будете регулярно чистити їх оббивку пилососом. Плями чистите негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 5,3 кг кг |
| Висота виробу | 1030 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 670 мм мм |
| Висота спинки | 300 мм мм |
| Глибина виробу | 540 мм |
| Глибина сидіння | 420 мм мм |
| Каркас | Сталь |
| Кількість виробів у пакованні: | 2 шт |
| Колекція: | Erte |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Тканина Шеніл |
| Мoдель | Alphabet F |
| Об'єм упаковки: | 0,10 м3 |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Колір Оливковий |
| Ширина вироби | 430 мм |
| Ширина сидіння | 420 мм |
- Ціна: 2 999 ₴











