Стілець Joker алюм/PVC сірий

- В наявності
- Код: 2-553963
669 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Сміливий, функціональний, стильний ... знайомтеся, стілець AMF Joker. Стілець вражає дивовижною легкістю, в ньому немає нічого зайвого, що заважає і відволікає. Простота форм цього стільця підкуповує і зачаровує з першого погляду. Розташуватися на цьому стільці комфортно та приємно. У верхній частині спинки є спеціальна фігурна вставка, яка забезпечує необхідну підтримку. У той же час саме така мінімалістична спинка робить стілець AMF Joker стильним та незвичайним. Поперечина на ніжці не тільки «врівноважує» стілець, роблячи його пропорційнішим, але й дозволяє зайняти максимально зручне положення сидячому на стільці. Простота догляду - ще одна перевага стільця. Крім того, він екологічний та функціональний. Найкраще цей предмет меблів буде виглядати у приміщеннях сучасного стилю. Він прикрасить вечірку, дозволить розташувати велику кількість гостей у приміщенні або на свіжому повітрі.
Стілець Joker Алюм
Модифікація стільця Joker з каркасом кольору Алюм.
Шкірозамінник PVC
Шкірозамінник PVC - це високотехнологічний матеріал, що складається з декількох шарів, кожен з яких має свою функцію. Нижній шар - волокниста основа, яка надає матеріалу унікальні властивості: міцність, еластичність, здатність до драпірування. Основа може бути трикотажною, тканою або нетканою. Верхній шар – ПВХ, що імітує малюнок та фактуру натуральної шкіри. Матеріал абсолютно безпечний для людини, це доведено широким застосуванням ПВХ у медичній практиці. Шкірозамінник PVC є зносостійким, зручним у догляді та комфортним в експлуатації матеріалом. Покриття з ПВХ може створювати ілюзію гладкої, лакової або фактурної шкіри, кількість кольорів досить велика. До переваг шкірозамінника PVC відносяться: екологічна безпека, довгий термін служби, зручність та простота у догляді.
Правила догляду
Доглядати за таким стільцем просто. Регулярна суха та волога обробки дозволять вам підтримувати виріб у гарному стані.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 3,3 кг кг |
| Висота виробу в складеному вигляді: | 930 мм |
| Висота виробу | 790 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 460 мм мм |
| Висота спинки | 380 мм мм |
| Габарити гофрофарби: | Ш950*Г450*В280 мм |
| Глибина виробу | 480 мм |
| Глибина сидіння | 390 мм мм |
| Каркас | Сталь |
| Кількість виробів у пакованні: | 6 шт. |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Шкірзамінник PVC |
| Мoдель | Joker |
| Модифікація виробу: | Стул Joker Алюм |
| Об'єм упаковки: | 0,12 м3 |
| Колір каркасу | Алюм |
| Колір оббивки | Шкірзам PVC сірий |
| Ширина вироби | 440 мм |
| Ширина сидіння | 370 мм |
- Ціна: 669 ₴




