Стілець обідній Lukas крем

- В наявності
- Код: 2-554028
2 099 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Обідній стілець AMF Lukas – це елегантний стілець з високоякісної тканини та надійними металевими ніжками та ергономічним сидінням. М'яка оббивка надає стільцю елегантності та витонченості, забезпечуючи при цьому зручність та комфорт. Металеві ніжки розташовані під невеликим кутом, забезпечують надійність та стійкість конструкції. Дизайнерський зовнішній вигляд і висока якість виробництва дозволяє виробу впевнено вписатися в будь-який сучасний інтер'єр.
Правила догляду
Стільці необхідно розміщувати в сухих приміщеннях, що провітрюються (при температурі повітря від +5°C до +25°C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Стільці потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально тривалого збереження початкового виду стільців, необхідно берегти їх від попадання прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, тому що через це їх колір може потьмяніти і змінити структуру поверхні. М'які стільці довше збережуть привабливий вигляд, якщо ви регулярно чистите їх оббивку пилотягом. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 4,8 кг кг |
| Висота виробу | 860 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 500 мм мм |
| Висота спинки | 410 мм мм |
| Габарити гофрофарби: | Ш755*Г695*В480 мм |
| Глибина виробу | 550 мм |
| Глибина сидіння | 420 мм мм |
| Каркас | Сталь |
| Кількість виробів у пакованні: | 4 шт |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Тканина |
| Мoдель | Lukas |
| Об'єм упаковки: | 0,25 м3 |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Колір Кремовий |
| Ширина вироби | 440 мм |
| Ширина сидіння | 440 мм |
- Ціна: 2 099 ₴




