Крісло Larry HB Light Grey

- В наявності
- Код: 2-544565
19 568 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Крісло Larry - представник колекції Empire, який відмінно підійде як для обладнання офісу, переговорних, конференц-залів і гідно керівників будь-якого рівня. Це представник крісел з сучасним елітним дизайном, що абсолютно не робить його менш комфортним. Поєднання стилю, строгих форм, презентабельності, елітних матеріалів (високоякісні шкіра і еко-шкіра, алюміній, хромована сталь) - це крісло увібрало в себе все з перерахованого. Наповнювач з формованого пінополіуретану високої щільності не змусить вас випробувати ніякого дискомфорту. Про купівлю крісла Larry ви не пошкодуєте ні на хвилину.
Крісло Larry HB
Крісло Larry HB - модифікація з високою спинкою і з хрестовиною на коліщатках. Оббивка виконана з натуральної високоякісної шкіри, комбінованої з еко-шкірою, що забезпечить комфорт і стиль. Хрестовина алюмінієва, діаметром 700 мм, підлокітники так само алюмінієві з м'якими накладками, ролики обгумовані для захисту підлоги від пошкоджень. Синхромеханізм з фіксацією в різних положеннях - 5 варіантів.
Дана модифікація крісла Larry має високу спинку.
Оббивка: натуральна шкіра високої якості, комбінована.
Наповнювач - формований ППУ.
Підлокітники - алюмінієві з м'якими накладками.
Хрестовина - алюмінієва, діаметр 700 мм.
Ролики - обгумовані.
Механізм: Dynamic - надпотужний синхромеханізм з фіксацією кута нахилу в 5 положеннях.
Механізм
Технологічний механізм Dynamic - це надпотужний синхромеханізм з фіксацією кута нахилу в 5 положеннях.
Шкіра комбінована
Для оббивки виробу використовується комбінація з двох матеріалів. Для передньої частини використовують гладку високоякісну натуральну шкіру, задня частина виконана з якісного високоміцного шкірозамінника. Натуральна шкіра дуже практична і красива. Такої гладкості домагаються за допомогою напилення на шкури спеціальних засобів з природних смол і добавок. При цьому мікропори на шкірі не забиваються, і вона продовжує «дихати», що неймовірно комфортно під час сидіння на ній. Задня частина - Кожзамінник PU створюється за інноваційними технологіями і складається з декількох шарів. Два нижніх виготовлені з натуральної шкіри стандартної вичинки, яка зберігає свою майже нульову гігроскопічність і повітропроникність. А верхній шар - це поліуретан, який надає матеріалу відмінні естетичні характеристики.
Правила догляду
Для догляду за кріслом Larry не потрібно особливо ретельний підхід. Рекомендується періодично проводити вологе прибирання з використанням тільки якісних миючих засобів, що не містять спирту. Або використовуйте пилосос для очищення оббивки від пилу і дрібних забруднень.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 24,4 кг кг |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 1320 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1240 мм |
| Висота підлокітників від сидіння: | 200 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 470 мм |
| Висота спинки | 790 мм мм |
| Глибина виробу | 650 мм |
| Глибина сидіння | 510 мм мм |
| Діаметр хрестовини: | 700 мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Колекція: | Empire |
| Хрестовина | Алюмінієва |
| Максимальне навантаження на виріб: | 130 кг |
| Материал обивки: | Шкіра комбінована |
| Механізм гойдання | Dynamic |
| Мoдель | Larry |
| Модифікація виробу: | Крісло Larry HB |
| Підлокітники | Алюмінієві з м'якими накладками |
| Колір оббивки | Шкіра світло-сіра |
| Ширина вироби | 650 мм |
| Ширина сидіння | 500 мм |
- Ціна: 19 568 ₴











