Стілець Ізо Вуд чорний бук

- Під замовлення
- Код: 2-014338
Відправка з 08 травня 20261 829 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Стілець Ізо Вуд від виробника AMF є хорошим прикладом практичних і функціональних меблів, однією з найпопулярніших моделей в нашому каталозі. В наші дні такий стілець можна зустріти в будь-якому офісі. Меблі виконані в стриманій манері, при цьому виглядають гідно і витончено. Спеціальне зварювання сталевого каркасу забезпечує стільцям тривалий термін служби. Ця модель дуже зручна у використанні і може витримувати великі навантаження до 120 кг. Всі комплектуючі стільця виконані з високоякісних матеріалів. Сидіння і спинка виготовлені з якісної фанери. Оптимальні розміри: висота, ширина, глибина, невелика вага в 4,9 кг. роблять виріб комфортним і зручним, а невисока ціна доступним і затребуваним. Стілець просто і органічно впишеться в будь-який інтер'єр будинку, дачі, конференц-зали або офісу.
Стілець Ізо Вуд Чорний
Модифікація стільця Ізо Вуд з каркасом кольору Чорний. Сидіння і спинка виготовлені з фанери.
Правила догляду
Доглядати за штучною шкірою з поліуретану не складно - вона добре переносить вологі протирання і мильні розчини. Очищення тканинної оббивки потрібно робити за допомогою пилососа. Металевий каркас можна протирати вологою ганчіркою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 4,9 кг кг |
| Висота виробу | 850 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 490 мм мм |
| Висота спинки | 430 мм мм |
| Глибина виробу | 560 мм |
| Глибина сидіння | 420 мм мм |
| Каркас | Сталь |
| Кол-во изделий на паллете: | 48 шт. |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Фанера |
| Мoдель | Ізо Вуд |
| Модифікація виробу: | Стілець Ізо Вуд Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Фанера Бук |
| Ширина вироби | 540 мм |
| Ширина сидіння | 470 мм |
| Штабельованість: | по 12 шт |
- Ціна: 1 829 ₴











