Крісло Парiтет Неаполь N-20

- В наявності
- Код: 2-293765
5 199 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Крісло AMF Паритет — стильне компактне офісне крісло, яке підійде для обладнання офісу або домашнього кабінету. Сидіння і висока спинка ніби плавно перетікають одна в одну. Хрестовина та підлокітники виконані з високоякісного металу, покритого порошковою фарбою. Зручний механізм гойдання дозволить вам налаштувати не тільки висоту сидіння, але й ступінь гойдання або зафіксувати будь-яке з двох положень.
Механізм
| Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас. |
Шкірозамінник Неаполь
![]() Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛ Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах. Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики: - міцність до механічного та ультрафіолетового впливу; - еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм; - технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню; - шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона; - матеріал можна мити мильним розчином або протирати. Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих приміщеннях, що провітрюються (при температурі повітря від +5°C до +25°C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально тривалого збереження початкового вигляду крісел, необхідно берегти їх від попадання прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, тому що їх колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете її пилососом. Плями чистіть негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, яка вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас слід протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 12 кг кг |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 1200 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1130 мм |
| Висота підлокітників від сидіння: | 220 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 510 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 440 мм |
| Висота спинки | 720 мм мм |
| Глибина виробу | 680 мм |
| Глибина сидіння | 470 мм мм |
| Діаметр хрестовини: | 700 мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Хрестовина | Пластикова |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Шкірзамінник Неаполь |
| Механізм гойдання | Tilt |
| Мoдель | Паритет |
| Об'єм упаковки: | 0,31 м3 |
| Підлокітники | Пластик із м'якими накладками |
| Колір оббивки | Неаполь-20 |
| Ширина вироби | 630 мм |
| Ширина сидіння | 500 мм |
- Ціна: 5 199 ₴











