Стілець Ізо хром Неаполь N-17

- Під замовлення
- Код: 2-011583
Відправка з 08 травня 20261 469 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Офісний інтер'єр не менше домашнього потребує комфортабельних меблів, затишної атмосфери та практичності кожного декоративного елемента. А одним з найголовніших, можна навіть сказати - показовим предметом меблів в інтер'єрі є банальний стілець. Він нерідко першим впадає в око, їм належить користуватися великій кількості клієнтів, а тому стілець має всі шанси задати тон всьому кабінету. Цей варіант офісного стільця має безліч назв: Ізо, Ісо, Iso. Стілець Ізо від AMF є хорошим прикладом функціональних меблів, виконаних в стриманій манері. Це ідеальний перевірений часом варіант, який не б'є по кишені, виглядає гідно, володіє достатнім комфортом і не шкодить поставі.
Стілець Ізо Хром
Модифікація стільця Ізо з каркасом кольору Хром
Шкірозамінник Неаполь
![]() Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛ Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах. Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики: - міцність до механічного та ультрафіолетового впливу; - еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм; - технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню; - шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона; - матеріал можна мити мильним розчином або протирати. Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 5 кг кг |
| Висота виробу | 815 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 460 мм мм |
| Висота спинки | 340 мм мм |
| Глибина виробу | 560 мм |
| Глибина сидіння | 420 мм мм |
| Кол-во изделий на паллете: | 84 шт. |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Шкірзамінник Неаполь |
| Мoдель | Изо |
| Модифікація виробу: | Стілець Ізо Хром |
| Колір каркасу | Хром |
| Колір оббивки | Неаполь-17 |
| Ширина вироби | 535 мм |
| Ширина сидіння | 470 мм |
| Штабельованість: | по 12 шт |
- Ціна: 1 469 ₴












