Стілець Аскона чорний А-38

- Під замовлення
- Код: 2-015523
Відправка з 08 травня 2026829 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перше, що привертає увагу при погляді на цей предмет меблів - графічність і лаконічність стилю. Стілець Аскона, як і все геніальне, простий і привабливий. Нічого зайвого - тільки функціональність, укладена в правильні форми і кольори.
Розмістившись на цьому стільці, ви, безсумнівно, оціните його зручність і м'якість. Пропорції меблів дозволяють з комфортом сідати на стілець людям різної комплектації. Висота ніжок, спинки, розмір сидіння - все відповідає всім вимогам і надсучасним світовим стандартам безпеки.
Нарешті, через деякий час використання стільця, ви оціните його практичність.
Стілець Аскона Чорний
Модифікація стільця Аскона з каркасом кольору Чорний
Тканина А
| Тканини класу "А" належать до групи меблевих шеніллів, які вже давно займають лідерські позиції на ринку оббивних матеріалів. За споживчими характеристиками тканинам А немає рівних. Вони міцні, у них щільна, але водночас м'яка та еластична структура. Матеріали такого типу стійкі до самих різних впливів, в тому числі до ультрафіолетових випромінювань і високих температур, до механічних пошкоджень. У тканин класу А тривалий термін експлуатації — до 30000 циклів без деформації та потертостей. Зовнішні дані тканин А також вражають — вони мають переплетену структуру, яка імітує дрібну рогожку, колірна палітра тканин широка — все це робить тканини дуже затребуваними. Меблі з шенілла не тільки зручні, комфортні та тактильно приємні, але ще і красиві, благородні та привабливі. Шенілл дуже невибагливий в догляді, його можна мити, чистити та пилососити без проблем і побоювань. |
Правила догляду
Стілець не вимагає особливих умов експлуатації, догляд за стільцем і необтяжливий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аскона |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 4,1 кг кг |
| Висота виробу | 810 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 450 мм мм |
| Висота спинки | 370 мм мм |
| Глибина виробу | 490 мм |
| Глибина сидіння | 390 мм мм |
| Кол-во изделий на паллете: | 80 шт. |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Тканина А |
| Мoдель | Аскона |
| Модифікація виробу: | Стілець Аскона Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | А-38 |
| Ширина вироби | 470 мм |
| Ширина сидіння | 370 мм |
| Штабельованість: | по 10 шт. |
- Ціна: 829 ₴









