База Кая Плюс чорний

- Під замовлення
- Код: 2-060017
Відправка з 08 травня 2026198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
База Кая - це універсальний іструмент, щоб створити стіл або приставний елемент для столу в кабінеті або на кухні. Баз випускається з металевої труби товщиною 1,5 мм діаметром 50 мм. Може бути покрита порошковою фарбою різних кольорів, а також хромом. Стійка до вологи, корозії, бруду і дозволяє використовувати столи з такою базою для відкритих літніх терас або вуличних кафе. Кронштейн бази дозволяє встановлювати її на будь-яку поверхню і тому, такі столи можна використовувати не тільки в барах і кафе, але і в приватних будинках або на дачі. Є захист від подряпин полу. Регульована ніжка по висоті. Простий догляд. Відмінно підійде для громадських місць громадського харчування.
База Кая випускається в кольорах: Алюм, Хром, Чорний, Лак Білий, Лак Чорний.
База випускається в 2-х модифікаціях: Кая Звичайна і Кая Плюс.
База Кая Плюс
Висота ніжки 750 мм регулюється по висоті, кріплення під стільницю кругле.
Правила догляду
Металевий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 1,5 кг кг |
| Висота виробу | 740 мм мм |
| Глибина виробу | 50 мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 4 шт |
| Кол-во изделий на паллете: | 200 шт |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Мoдель | Кая |
| Модифікація виробу: | База Кая Плюс |
| Рекомендований мін. розмір стільниці: | 700*700 мм |
| Тип конструкції | Суцільнозварна |
| Тип ніжок: | Ніжки регульовані |
| Тип розміщення | Пересувна |
| Форма основи | Круглий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Ширина вироби | 50 мм |
- Ціна: 198 ₴


