Стілець Призма чорний А-1

- Під замовлення
- Код: 2-012659
Відправка з 08 травня 20261 039 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Стілець Призма - універсальне, багатофункціональне і доступне рішення. Стілець Призма відмінно підійде як для організації конференцій в приміщенні, на природі, а так і для різного роду установ. Стілець має чіткі геометричні форми, володіє лаконічністю і відмінно впишеться в інтер'єр сучасних приміщень. Основною відмінною рисою стільця Призма є знімні м'які накладки на сидіння і спинку. Це дозволяє, в залежності від ситуації, легко трансформувати його з одного виду в інший. (В модифікації пластик зйомних м'яких накладок немає) При експлуатації на відкритих майданчиках рекомендується використовувати модифікацію Призма пластик без тканинних накладок. У закритих приміщеннях для підвищення комфорту, а також створення колірного акценту, краще застосовувати зручні м'які накладки на сидіння і спинку.
В основі стільця лежить надійний і міцний металевий каркас, що дозволяє витримувати великі навантаження, а пластикові заглушки на ніжках мінімізують можливість пошкодження поверхні підлоги.
Стілець Призма Чорний
Модифікація стільця Призма з каркасом кольору Чорний
Тканина А
| Тканини класу "А" належать до групи меблевих шеніллів, які вже давно займають лідерські позиції на ринку оббивних матеріалів. За споживчими характеристиками тканинам А немає рівних. Вони міцні, у них щільна, але водночас м'яка та еластична структура. Матеріали такого типу стійкі до самих різних впливів, в тому числі до ультрафіолетових випромінювань і високих температур, до механічних пошкоджень. У тканин класу А тривалий термін експлуатації — до 30000 циклів без деформації та потертостей. Зовнішні дані тканин А також вражають — вони мають переплетену структуру, яка імітує дрібну рогожку, колірна палітра тканин широка — все це робить тканини дуже затребуваними. Меблі з шенілла не тільки зручні, комфортні та тактильно приємні, але ще і красиві, благородні та привабливі. Шенілл дуже невибагливий в догляді, його можна мити, чистити та пилососити без проблем і побоювань. |
Правила догляду
Доглядати за штучною шкірою з поліуретану не складно - вона добре переносить вологі протирання і мильні розчини. Очищення тканинної оббивки потрібно робити за допомогою пилососа. Металевий каркас можна протирати вологою ганчіркою.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 4,9 кг кг |
| Висота виробу | 820 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 490 мм мм |
| Висота спинки | 330 мм мм |
| Глибина виробу | 560 мм |
| Глибина сидіння | 430 мм мм |
| Каркас | Сталь |
| Кол-во изделий на паллете: | 60 шт. |
| Максимальне навантаження на виріб: | 100 кг |
| Материал обивки: | Тканина А |
| Мoдель | Призма |
| Модифікація виробу: | Стілець Призма Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | А-01 |
| Ширина вироби | 535 мм |
| Ширина сидіння | 460 мм |
| Штабельованість: | по 15 шт. |
- Ціна: 1 039 ₴







