Стiлець Майстер чорний А-2

- В наявності
- Код: 2-017361
929 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець Майстер ідеально підходить для школи - місця, в якому недоречні декоративні елементи, а характер інтер'єру повинен бути максимально стриманим. Стілець виконаний в класичному чорному кольорі без жодних вставок. Проста, але зручна конструкція робить стілець відповідним для найрізноманітніших приміщень - конференц-залів, кабінетів, вчительських та інших. До того ж, за таку вартість якість повністю себе виправдовує.
Стілець Майстер Чорний
Модифікація стільця Майстер з каркасом кольору Чорний
Тканина А
| Тканини класу "А" належать до групи меблевих шеніллів, які вже давно займають лідерські позиції на ринку оббивних матеріалів. За споживчими характеристиками тканинам А немає рівних. Вони міцні, у них щільна, але водночас м'яка та еластична структура. Матеріали такого типу стійкі до самих різних впливів, в тому числі до ультрафіолетових випромінювань і високих температур, до механічних пошкоджень. У тканин класу А тривалий термін експлуатації — до 30000 циклів без деформації та потертостей. Зовнішні дані тканин А також вражають — вони мають переплетену структуру, яка імітує дрібну рогожку, колірна палітра тканин широка — все це робить тканини дуже затребуваними. Меблі з шенілла не тільки зручні, комфортні та тактильно приємні, але ще і красиві, благородні та привабливі. Шенілл дуже невибагливий в догляді, його можна мити, чистити та пилососити без проблем і побоювань. |
Правила догляду
Догляд за виробом дуже простий - постійна суха чистка, іноді - вологі протирання. Краще уникати фізичних ушкоджень - від них позбутися буде набагато складніше, ніж від забруднень. При сильних забрудненнях можна користуватися миючими засобами.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 2,7 кг кг |
| Висота виробу | 820 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 460 мм мм |
| Висота спинки | 360 мм мм |
| Глибина виробу | 520 мм |
| Глибина сидіння | 380 мм мм |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Тканина А |
| Мoдель | Майстер |
| Модифікація виробу: | Стілець Майстер Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | А-02 |
| Ширина вироби | 430 мм |
| Ширина сидіння | 380 мм |
| Штабельованість: | по 10 шт. |
- Ціна: 929 ₴











