База Олена Нью 500 Хром

- В наявності
- Код: 2-286694
1 599 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
База Елена виконана з металевого каркасу і може проводитися як в кольорі хром так і покрита порошковими фарбами. Порошкове покриття стійке до подряпин і сколів. Можна використовувати на відкритій території та в приміщенні. База відмінно доповнить будь-яку стільницю для бару, кафе чи ресторану. Міцний і надійний каркас. Вигнута форма з перекладиною - стійка і стильна. Ніжки мають пластикові наконечники, що запобігають подряпини на поверхні підлоги. Простий і швидкий відхід дозволяє використовувати в громадських місцях.
База Елена випускається в кольорах: Алюм, Хром, Чорний, Лак Білий, Лак Чорний.
База випускається в 2-х модифікаціях: Балка 300 мм, Балка 500 мм.
База Олена балка 500
У цій базі використовується балка (перемичка між ногами) розміром 500 мм.
Правила догляду
Металевий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 4,8 кг кг |
| Висота виробу | 740 мм мм |
| Глибина виробу | 630 мм |
| Кількість виробів у пакованні: | Без паковання (стрейч плівка) |
| Кол-во изделий на паллете: | 30 шт. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Мoдель | Олена |
| Модифікація виробу: | База Олена балка 500 |
| Рекомендований мін. розмір стільниці: | 1200*700 мм |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Тип ніжок: | Ніжки регульовані |
| Тип розміщення | Пересувна |
| Колір каркасу | Хром |
| Ширина вироби | 920 мм |
- Ціна: 1 599 ₴











