Стілець Ізо В чорний А-20

- Під замовлення
- Код: 2-011203
Відправка з 08 травня 20261 339 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель стільця Ізо В виглядає комфортабельною і елегантною. Функціональність і практичні властивості даного стільця теж на висоті.
Якщо подивитися на зовнішній вигляд тканин класу А, то він так само вражає. Кольорові виконання оббивки стільця Ізо В так досить різноманітні: від світлого бежа до чорного. Ви обов'язково знайдете в асортименті те, що потрібно саме вам.
Завдяки такій різноманітності кольору, стільці Ізо В є одним з популярних на ринку.
Стілець Ізо В Чорний
Модифікація стільця Ізо В з каркасом кольору Чорний
Тканина А
| Тканини класу "А" належать до групи меблевих шеніллів, які вже давно займають лідерські позиції на ринку оббивних матеріалів. За споживчими характеристиками тканинам А немає рівних. Вони міцні, у них щільна, але водночас м'яка та еластична структура. Матеріали такого типу стійкі до самих різних впливів, в тому числі до ультрафіолетових випромінювань і високих температур, до механічних пошкоджень. У тканин класу А тривалий термін експлуатації — до 30000 циклів без деформації та потертостей. Зовнішні дані тканин А також вражають — вони мають переплетену структуру, яка імітує дрібну рогожку, колірна палітра тканин широка — все це робить тканини дуже затребуваними. Меблі з шенілла не тільки зручні, комфортні та тактильно приємні, але ще і красиві, благородні та привабливі. Шенілл дуже невибагливий в догляді, його можна мити, чистити та пилососити без проблем і побоювань. |
Правила догляду
Доглядати за штучною шкірою з поліуретану не складно - вона добре переносить вологі протирання і мильні розчини. Очищення тканинної оббивки потрібно робити за допомогою пилососа. Металевий каркас можна протирати вологою ганчіркою.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 5,5 кг кг |
| Висота виробу | 860 мм мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 500 мм мм |
| Висота підлокітників від сидіння: | 140 мм |
| Висота спинки | 360 мм мм |
| Глибина виробу | 560 мм |
| Глибина сидіння | 430 мм мм |
| Кол-во изделий на паллете: | 48 шт. |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Тканина А |
| Мoдель | Ізо В |
| Модифікація виробу: | Стілець Ізо В Чорний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | А-20 |
| Ширина вироби | 530 мм |
| Ширина сидіння | 480 мм |
| Штабельованість: | по 10 шт. |
- Ціна: 1 339 ₴











