База Соня Нью чорний

- Під замовлення
- Код: 2-201736
Відправка з 08 травня 2026897 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
База Соня Нью виконана з металевої труби з спеціальним порошковим покриттям, а також хромована. Вона відмінно доповнить кафе, бар, ресторан, кухню або відкриту терасу. Матеріал і покриття стійке до зовнішніх агресивних впливів, таким як волога, температура, пил і бруд. Красива вигнута форма бази відмінно доповнить як круглу, так і квадратну стільницю. Додасть в інтер'єр затишку, добре підійде для невеликих приміщень, так як має компактний розмір. 4 труби зварені на 2 кільцях, мають пластикове закінчення. Простий догляд.
База Соня Нью випускається в кольорах: Алюм, Хром, Чорний, Лак Білий, Лак Чорний.
Правила догляду
Металевий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 3,7 кг кг |
| Висота виробу | 740 мм мм |
| Глибина виробу | 790 мм |
| Кол-во изделий на паллете: | 30 шт. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Мoдель | Соня Нью |
| Рекомендований мін. розмір стільниці: | D900 мм |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Тип ніжок: | Ніжки регульовані |
| Тип розміщення | Пересувна |
| Колір каркасу | Чорний |
| Ширина вироби | 790 мм |
- Ціна: 897 ₴










