Диван кутовий Барселона 2

- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 007099
Відправка з 15 травня 202616 100 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Диван кутовий Барселона 2
Кутові дивани являють собою один з найбільш практичних і універсальних типів меблів. Всі моделі мають різноманітну конфігурацію, безліч забарвлень, виготовлені з різних матеріалів і належать до різних цінових категорій. Об'єднання єднує їх унікальна і дуже важлива особливість - здатність максимально займати одне з найбільш рідко використовуються місць у кімнаті - кут.
Кутові дивани зазвичай розміщуються в кутку кімнати, тим самим створюючи додатковий затишок у вашій оселі.
Стильний диван стане прикрасою будь-якої кімнати. Сучасний лаконічний дизайн, оббивка з високоякісної меблевої тканини в будь-якій комбінації, додатково декоративні подушки.
Такий диван підійде до будь-якого інтер'єру єру!
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Габаритні розміри: 2300x1600x800 мм
Розмір спального місця: 1950x1500 мм
Висота посадкового місця: 460 мм
Короб для зберігання: з ламінованої ДСП 2 шт
В комплекті 3 подушки
Кут збірки на вибір - лівий (L) / правий (R)
Механізм розкладання: єврокнижка

Вартість дивану може змінюватися від вибору категорії тканини!
Наповнення дивана :
Механізм трансформації єврокнижка:
Єврокнижка - один з найпопулярніших, міцних і довговічних механізмів трансформації, який чудово підходить для щоденного використання. Його безсумнівні переваги - легкість трансформації, рівне і просторі спальні місце, надійність, наявність ящиків для білизни під диваном і в бічних нішах, можливість ставити диван впритул до стіни або в будь-якому місці кімнати, навіть посередині.
2 короби для зберігання промов:

УВАГА!!!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте у менеджера!
Доставка Новою поштою, Сат, Делівері - за рахунок покупця!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спального місця | Так |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Тип дивана | кутовий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Кутові дивани |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Висота від підлоги | 80 см |
| Висота спального місця | 46 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 46 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 230 |
| Глибина дивану | 160 |
- Ціна: 16 100 ₴





